Kosmetyki do mezoterapii bezigłowej – Ranking

Kosmetyki do mezoterapii bezigłowej - Ranking

Jeśli rozważasz przejście pod igłę do mezoterapii, być może zastanawiasz się, jaki typ urządzenia do mezoterapii jest dla Ciebie najlepszy. Ten rodzaj mezoterapii jest nieinwazyjny, ale nadal skuteczny w utracie tłuszczu i odmładzaniu skóry. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak maszyny do mezoterapii bezigłowej porównują się do maszyn do mezoterapii igłowej. Poniżej wymieniono niektóre zalety i wady każdego typu urządzenia do mezoterapii – te dane są wynikiem wysiłku specjalistów strony wowporadnik.pl.

Mezoterapia bezigłowa jest bezbolesną alternatywą dla mezoterapii igłowej

Istnieje wiele zalet mezoterapii bezigłowej w stosunku do tradycyjnej mezoterapii igłowej. Technika ta wykorzystuje technologię ultradźwiękową do delikatnego wstrzykiwania środków kosmetycznych w skórę. Dzięki tej technice błony komórkowe stają się na krótki czas przepuszczalne, co pozwala na lepsze wchłanianie witamin, aminokwasów i minerałów. Proces ten może dostarczyć skórze nawet 2000 razy więcej składników odżywczych niż inne, bardziej uznane metody.

Jest skuteczny w odmładzaniu skóry

W przypadku tradycyjnej mezoterapii, która wymaga dotarcia igłą do najgłębszych warstw skóry, często konieczne są igły. Ten proces jest znacznie skuteczniejszy, ponieważ pozwala na wstrzyknięcie składników aktywnych głębiej w skórę, gdzie mogą być skuteczniej wykorzystane. Kosmetyki do mezoterapii bezigłowej mają tę zaletę, że są bezpieczne, skuteczne i stosunkowo bezbolesne. Kosmetyki do mezoterapii bezigłowej są wysoce skuteczne w odmładzaniu skóry i często wykonywane są pod kontrolą lekarza.

Jest skuteczny w utracie tkanki tłuszczowej

Zabiegi mezoterapii bezigłowej wykonywane są bez użycia igieł. Pacjenci odczuwają jedynie lekkie mrowienie podczas zabiegu. Większość pacjentów zgłasza uczucie odświeżenia i odprężenia po zabiegu. Nie jest wymagana żadna przerwa w pracy, a pacjenci mogą wrócić do normalnych zajęć zaraz po zabiegu. Procedura ta, znana również jako elektroporacja, jest doskonałym sposobem na ukierunkowanie tłuszczu i wypełnienie skóry.

Jest nieinwazyjny

Zastosowanie środków kosmetycznych w mezoterapii bezigłowej jest bezpiecznym i skutecznym sposobem leczenia starzejącej się skóry i utraty włosów. Korzyści z mezoterapii bezigłowej są natychmiastowe i bez przestojów. Zabieg ten wykonywany jest przy użyciu specjalnego urządzenia zwanego MESO POWER DEVICE MS-3. Urządzenie to wykonane jest ze szczotkowanego aluminium i jest bezpieczne dla wszystkich typów skóry. Środki kosmetyczne dostarczane są do tkanki skórnej za pomocą prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości, co umożliwia substancjom aktywnym wniknięcie w głąb naskórka.

Jest drogi

Igły w mezoterapii bezigłowej są bardzo małe, ale mogą przynieść znaczne rezultaty. Generalnie w mezoterapii gabinetowej stosuje się igły o długości do 1,5 mm. W domu, aby zobaczyć rezultaty, będziesz potrzebować znacznie mniejszych igieł, ale większe nie znaczy lepsze. Kosmetyki do mezoterapii bezigłowej są drogie. Zabiegi te mogą jednak w dłuższej perspektywie zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Podobne tematy